aboutus

printedpaper-bags

printedpaper-bags printedpaper-bags printedpaper-bags printedpaper-bags printedpaper-bags
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Afryka
Na calym swiecie
marki: zeal-x
Ilość pracowników: 100~150
Coroczne wyprzedaże: 5000,000-6000,000
Rok założenia: 2009
pc Export: 70% - 80%
O nas
-01-
Wprowadzenie

Firma Shenzhen Zeal-X Packing Products Co., Ltd została założona w 2008 roku przez kluczowy zespół z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji opakowań dla klientów z wielu branż, w tym prezentów , biżuterii , kosmetyków , tytoniu , żywności , herbaty , zdrowych produktów do pielęgnacji , odzież , zastawa stołowa i zabawki . Do tej pory Zeal-X Packaging jest wiodącym dostawcą dla ponad 100 światowych luksusowych marek.

Dysponujemy entuzjastycznym, profesjonalnym i wysoce wydajnym zespołem projektowo-operacyjnym zajmującym się produkcją i obsługą, który zapewnia punkt kompleksowej obsługi w zakresie usług projektowania i dostawy obejmujących pudła papierowe, torby papierowe , broszury , papier do pakowania / bibułki , wstążki i inne powiązane produkty. wszystkie produkty poddane inspekcji w celu zapewnienia, że ​​spełniają wymagania jakości wymagane przed ich eksportem. Wybierając Zeal-X Packaging, możesz być pewny najwyższej jakości produktów i doskonałego poziomu usług, a także być pewnym, że naszym zobowiązaniem jest dostarczenie spersonalizowanej i unikalnej oferty oraz produktu, który będzie promował, dodawał wartość i zwiększał wpływ Twoja marka.

Naszym celem, poprzez współpracę z Tobą, aby zapewnić Ci najlepsze produkty i usługi, jest stanie się światowym liderem w dostarczaniu opakowań produktów !

-02-
Historia

Firma Shenzhen Zeal-X Packing Products Co., Ltd została założona w 2008 roku przez kluczowy zespół z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji opakowań dla klientów z wielu branż, w tym prezentów, biżuterii, kosmetyków, tytoniu, żywności, herbaty, zdrowych produktów do pielęgnacji, odzież, zastawa stołowa i zabawki. Do tej pory Zeal-X Packaging jest wiodącym dostawcą dla ponad 100 światowych luksusowych marek.

Naszym celem, poprzez współpracę z Tobą, aby zapewnić Ci najlepsze produkty i usługi, jest być pierwszą opcją dla dostawcy opakowań w hurtowni!

-03-
Usługa

Zapewniamy głównie pudełko upominkowe, pudełko z biżuterią, pudełko na kosmetyki i pudełko na odzież . Do tej pory Zeal-X Packaging jest wiodącym dostawcą dla ponad 100 światowych luksusowych marek.

Posiadamy entuzjastyczny, profesjonalny i wysoce efektywny zespół ds. Projektowania i operacji produkcyjnych, który zapewnia kompleksową obsługę w zakresie usług projektowania i dostawy obejmujących papierowe pudełka upominkowe , torby papierowe , broszury , papier do pakowania / bibułki , wstążki i inne powiązane produkty. z wszystkimi kontrolowanymi produktami, aby upewnić się, że spełniają wymagania jakości wymagane przed ich eksportem.

Wybierając Zeal-X Packaging, możesz być pewny najwyższej jakości produktów i doskonałego poziomu usług, a także być pewnym, że naszym zobowiązaniem jest dostarczenie spersonalizowanej i unikalnej oferty oraz produktu, który będzie promował, dodawał wartość i zwiększał wpływ Twoja marka.

-04-
Nasz zespół

Posiadamy entuzjastyczny, profesjonalny i wysoce efektywny zespół ds. Projektowania i operacji produkcyjnych, który zapewnia kompleksową obsługę w zakresie usług projektowania i dostawy obejmujących pudełka i opakowania prezentowe, torby papierowe, broszury, papier do pakowania / bibułki, wstążki i inne powiązane produkty - w przypadku wszystkich produktów poddanych inspekcji w celu zapewnienia, że ​​spełniają one standardy jakości wymagane przed ich wywozem.

Wybierając Zeal-X Packaging, możesz być pewny najwyższej jakości produktów i doskonałego poziomu usług, a także być pewnym, że naszym zobowiązaniem jest dostarczenie spersonalizowanej i unikalnej oferty oraz produktu, który będzie promował, dodawał wartość i zwiększał wpływ Twoja marka!

Szczegóły kontaktu